Köy Sefası

Hakkımızda

İkram Gıda A.Ş, 1998 yılında Rami Kuru Gıda Sitesi'nde ticari hayatına başladı. Gemlik Zeytin Halinde bulunan üretim yerinde imal ettiği ürünlerle İstanbul piyasasında faaliyet gösteren firmamız kısa zamanda müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini sağlayarak zeytin sektöründe söz sahibi firmalardan biri haline geldi.

2002 yılında fiziki kapasite olarak firma ihtiyaçlarına yetersiz gelmeye başlayan eski üretim yeri yerine Umurbey Organize Sanayi Bölgesi'nde 3500 metrekaresi kapalı olmak üzere 6000 metrekare alana sahip, günlük 10 ton zeytin işleme kapasiteli modern tesislerin temeli atıldı. 2003 yılında yapının tamamlanmasıyla üretimin tamamı bu yeni tesise taşındı ve artan üretim kapasitesi ile hedefler de büyüdü.
 
Zamanla değişen piyasa şartlarına uyum sağlamak ve kurumsal kimliğini tamamlamak için 2005 yılında operasyonel merkezini Mega Center Gıda Merkezi'ne taşıyan firmamız kurduğu pazarlama ağı ile ulusal ve yerel perakende zincirlerine hitap eder hale gelmiş, aynı zamanda ülke genelinde de bayilikler vermiştir.
 
2010 yılında, özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızdan gelen talepleri karşılamak amacı ile "Köy Sefası" markasını bünyesine katan firmamız kısa sürede Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, Danimarka, İngiltere ve İsviçre pazarlarında önemli tedarikçilerden biri haline gelmiştir. Özellikle pet ambalaj grubunda ihracat lideri konumundaki firmamız her geçen gün artan ürün çeşitliliğiyle tüm Avrupa'da sektör liderliğini hedeflemektedir.
 
Yıl boyunca sattığı ürünlerin büyük bölümünü hasat döneminde kendi tesislerinde depolayan firmamız bu sayede bayi taleplerine en kısa sürede kolayca cevap vermektedir.
Üretim ve Kalite Anlayışımız
Zeytin ve Çeşitleri
Online Katalog
Sosyal Ağlar